Šeštadienis, 14 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienos„100 metų – ne riba!“ – jau ir Dzūkijoje

„100 metų – ne riba!“ – jau ir Dzūkijoje

Praėjusį šeštadienį paplūdimio tinklinio gerbėjai ir tikri šio žaidimo ekspertai rinkosi į jau trečiąjį turnyro „100 metų – ne riba!“ šių metų etapą, pirmąkart įvykusį Varėnos rajone prie Lavyso ežero esančioje sodyboje „KERUŽĖ“

Šio etapo organizatorius ir sporto puoselėtojas Edvinas Blėda pasistengė, kad turnyre dalyvavusios vyrų ir mišrių (MIX) komandos mėgautųsi puikiomis varžybų sąlygomis trijose smėlio aikštelėse. Nuo 2016 metų vykstantis turnyras sutraukia vis daugiau šio žaidimo mėgėjų iš pačių įvairiausių šalies miestų ir miestelių. Vyrų turnyre dalyvavo rekordinis 14 komandų skaičius, o mišrių (MIX) komandų grupėje susirinko 4; iš viso – 18 komandų. Pagerintas turnyre dalyvavusių sportininkų gausumo rekordas – 35 paplūdimio tinklinio gerbėjai. Prasiplėtė ir sportininkų geografija, nes Dzūkijos gamtos prieglobstyje varžėsi ne tik šio turnyro senbuviai iš Pagėgių, Šilutės, Radviliškio, Panevėžio, bet ir naujokai iš Kauno, Alytaus, Druskininkų, Varėnos, Šalčininkų, bet ir Perlojos Respublikos. Visiems galiojo ta pati griežta taisyklė – dviejų žaidėjų amžiaus suma – 100 ar daugiau metų.

Sužaistas ir rekordinis rungtynių skaičius, nes visiems dalyviams suteiktos galimybės maksimaliai pasimėgauti šiuo populiarėjančiu žaidimu veteranų (senjorų ir senjorių) tarpe. Vyrai žaidė dviem pogrupiais po 7 komandas ir po tarpusavyje sužaistų rungtynių rato sistema visos pateko į atkrintamąsias varžybas. Nepasisekė šio barjero įveikti Šalčininkų, Varėnos, dviems Alytaus, Šilutės-Pagėgių, „SK – Dzūkai“ komandoms, ketvirtfinalyje Panevėžio „Jaunuoliai“ pralaimėjo Panevėžio „Rinkuškiams“, Varėnos „Keružė“ pralošė Druskininkų duetui.

Mišrių komandų turnyre dalyvavusios 4 komandos sužaidė tarpusavyje du ratus. Šilutės krašto komanda „Pamarys“ (Danguolė ir Alvydas) antroje vietoje paliko (+2) jungtinę Šilutės-Varėnos komandą „Draugystė“ (Rita ir Virginijus).

Visas šio etapo akimirkas greitai galėsite pamatyti „100 metų – ne riba“ puslapio www.100metuneriba.lt „Galerijoje“.

Dar laukia šio šaunaus turnyro etapai rugpjūčio 7 d. Radviliškyje, rugpjūčio 21 d. Tauragėje bei finalinis – baigiamasis vasaros etapas Pagėgiuose rugsėjo 4 d.. Visi etapai vyksta vieną dieną ir tradiciškai – šeštadieniais.

Nuo šiol planuojami ir šio azartiško žaidimo bei unikalaus turnyro etapai po stogu – šalyje esančiose arenose. Net ir lietui lyjant, sniegui sningant, žiemą, pavasarį, rudenį ar esant nepalankiai vasarai, turnyras „100 metų – ne riba!“ – vyks nuolat!

Edvinas Blėda

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai