Penktadienis, 6 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosAtsiliepė Varėnos ligoninė

Atsiliepė Varėnos ligoninė

„Laikraštyje „Merkio kraštas“ pasirodžius straipsniui „Draugės netekusi buvusi slaugytoja kaltina medikus aplaidumu“ (lapkričio 18 d. Nr. 87 – red.) – Varėnos ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje tvyro nusivylimo ir apmaudo nuotaikos“, – rašoma redakcijai atsiųstame šio skyriaus personalo kolektyviniame laiške…

Medicinos personalas, dirbęs su paciente, paminėta straipsnyje, neslepia liūdesio, jaučiasi įžeistas dėl paskleistos neteisingos informacijos.

Pacientai mūsų skyriuje yra visapusiškai prižiūrimi tiek dieną, tiek naktį, maitinami, vartomi, maudomi, jiems keičiamos sauskelnės keturis ir daugiau kartų per parą. Daug dėmesio skiriama bendravimui tiek su pacientais, tiek su jų artimaisiais. Pagal gydytojo paskyrimus pacientams atliekamos gydymo ir kitos procedūros. Darome viską, kas nuo mūsų priklauso, kad pacientai jaustųsi gerai ir patogiai. Tačiau, dirbdami tokį sunkų darbą, atiduodami savo meilę ir šilumą, dažnai patiriame psichologinę įtampą – tiek dėl pacientų, tiek dėl jų artimųjų veiksmų.

Dirbti nevertinamiems ir kaltinamiems aplaidumu už sunkų ir sąžiningą darbą – be galo sunku ir skaudu. Nepaisant visko, didžiuojamės savo darbu, nes žinome, kiek laiko, kantrybės ir ištvermės jis mums kainuoja. Slaugos personalas dirbo, dirba ir dirbs sąžiningai, su atsidavimu ir meile pacientams.

VšĮ Varėnos ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus personalas

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai