Penktadienis, 6 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosBe žinios dingusio vyro palaikai po pusmečio rasti miške

Be žinios dingusio vyro palaikai po pusmečio rasti miške

Apie Senojoje Varėnoje rastą 29-erių metų amžiaus vyro, nuo praėjusių metų lapkričio 26 dienos policijos ieškomo kaip dingusio be žinios, beyrantį lavoną pranešta ne tik „Merkio kraštui“, bet ir visos šalies žiniasklaidai…

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atsiųstoje įvykių suvestinėje skelbta, kad birželio 12 dieną (sekmadienį) apie 8 val. 37 min. Senosios Varėnos kaime rastas mirusio 29 metų amžiaus vyro kūnas, kuris jau buvo bepradedąs irti. 1993 metais gimęs vyras be žinios dingo dar pernai lapkritį (šią informaciją publikavome praėjusio „Merkio krašto“ skyrelyje „Juodoji kronika“). Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti ir daugiau jokių komentarų žiniasklaidai neteikia.

Kaip „Merkio kraštui“ teigė vietiniai gyventojai, mirusysis gyveno tame pačiame kaime, o dirbo Vilniaus „Maximoje“. Tačiau vieną lapkričio dieną išvykęs į darbą daugiau namo nebesugrįžo. „Žmonės sakė, kad dvi savaites po dingimo jo turėtas telefonas dar veikė, vadinasi, paskambinus girdėjosi signalas. Bet vėliau, matyt, išsikrovė. Jo tėvas miręs prieš daug metų, dar yra likusi motina ir brolis. Anksčiau visada pasisveikindavome. Nebuvo piktybinis“, – kalbėjo velionį pažinoję žmonės.

Kiti „Merkio krašto“ pašnekovai irgi tvirtino, kad vaikinas buvęs gero būdo, žmonos ar vaikų esą neturėjo ir gyveno su motina. „Vaikystėje jis patyrė didelių išgyvenimų, kurie greičiausiai paveikė jo psichiką. Paskutiniu metu prieš dingimą jam buvo kažkokia depresija, įniko į narkotikus, prisidarė skolų. Vienu žodžiu, susidėjo ne su tais žmonėmis. Bet iš esmės buvo geras vaikinas“, – velionio gailėjosi ir jo neilgo gyvenimo epizodus prisiminė „Merkio krašto“ kalbinti Senosios Varėnos gyventojai.

Pasikorusio, kaip spėjama, nė 30-ties metų amžiaus nesulaukusio vyro palaikai aptikti pamiškėje, netoli Senosios Varėnos kaimo. „Grybauti išėjusi moteris pasakojo radusi tik jo kaulus, dantis ir drabužių, jokių kitų organų. Jis buvo jautrus žmogus, kaip sakoma, viską imdavo giliai į širdį. Matyt, viskas susikaupė ir pakėlė ranką prieš save“, – svarstė kaimo žmonės.

Evelina Kuliešė

Autorės nuotr.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai