Sekmadienis, 31 gruodžio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienos„Ekorato“ turgavietėje vagys norėjo apsirengti už dyką

„Ekorato“ turgavietėje vagys norėjo apsirengti už dyką

Vietiniai vagišiai buvo nusitaikę į „Ekorato“ turgavietę – iš prekybinio paviljono nugvelbė striukių ir sportinių batų…

Į „Ekorato“ turgų užsukęs vyriškis vietinio prekybininko teiravosi megztinio be apykaklės. Kol prekybininkas bendravo su potencialiu pirkėju, pasigirdo šalimais prekiaujančios moters balsas: „Iš tavęs vagia!“
Grįžtelėjęs atgal, prekybininkas pamatė link geležinkelio bėgių skuodžiančius du asmenis juodais drabužiais. Šmurkštelėję pro geležinkelio vagonų sąstatą, vagys netrukus dingo miško tankmėje. Kai turgavietėje kilo suirutė ir atvyko policijos pareigūnai, megztiniu prieš tai neva susidomėjęs vyriškis irgi pasipustė padus.
Apžiūrėjus prekyvietę, pasigesta 4 porų sportbačių ir 2 striukių. Nuostolį turgaus prekiautojas įvertino 208 eurais. Tačiau gudrus nusikaltėlių planas neišdegė, mat policijos pareigūnai abu ilgapirščius „supakavo“ dar tą pačią dieną. Kadangi dalį laimikio vagys išdalino draugams, šiems irgi teko vogtus daiktus grąžinti.
Niekdariams teko stoti prieš teismą. Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmai, atsižvelgę į teisiamųjų jauną amžių ir į tai, kad dėl savo poelgio jie apgailestavo, paskyrė 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmę be intensyvios priežiūros. Tai reiškia, kad jie gyvens laisvėje, bet privalės dalyvauti elgesio pataisos programoje, pradėti dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje.
Evelina Kuliešė

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai