Antradienis, 10 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosGirtas varėniškis pyktį liejo daužydamas stiklus

Girtas varėniškis pyktį liejo daužydamas stiklus

Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmai praėjusį mėnesį nuteisė varėniškį, šių metų pradžioje sudaužiusį visuomenės sveikatos biuro stiklą…

Rado kraujo dėmių
Varėnos miesto parko pakrašty, Parko gatvėje 8, stovi dviaukštis mūrinis pastatas, kuriame įsikūręs rajono savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius, savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, UAB „Merkio kraštas“ ir dar pora privačių įstaigų.
Šių metų sausio 20-osios rytą į darbus atėję šių įstaigų darbuotojai ir jų interesantai prie paradinių durų išvydo visus kiek išgąsdinusį vaizdą – išdaužytą pirmojo aukšto kabineto, priklausančio visuomenės sveikatos biurui, langą. Krūva pabirusių stiklo šukių ir kraujo dėmės ant grindinio liudijo, kad chuliganas ar chuliganai neapsiėjo be sužalojimų. iš kabineto ir pastato jokie daiktai nedingo.

Netrukus Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, apie ką paskelbėme sausio 24 dienos „Merkio krašte“.
Dėl pykčio priepolio apkaltino draugę
Nusikaltimo išvakarėse, sausio 19-ąją, kaip pranešama, Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai sulaukė skambučio apie koją stiklu persipjovusį asmenį. Tą patį vakarą Varėnos ligoninė policininkus informavo, kad gydytojų priežiūron patekęs kraujuojantis D. K. teigė spyręs į savo automobilio stiklą. Be to, pacientui diagnozuota dešinės blauzdos muštinė žaizda, plaštakos sumušimas bei nustatytas vidutinis girtumas – 2,33 promilės.
Ikiteisminio tyrimo pareigūnams vyriškis vėliau prisipažino, kad nusikalsti jį pastūmėjo draugė, mat susipykęs su ja, užplūdusią agresiją bandė tramdyti išdauždamas Varėnos Parko gatvėje 8 esančio pastato plastikinio lango stiklo paketą.
Pasispardymas atsiėjo nepigiai
langų daužytojui šukės laimės neatnešė, mat Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmai tokį poelgį įvertino kaip tyčinį ir kvalifikavo jį kaip baudžiamąjį nusižengimą pagal Baudžiamojo kodekso 187 straipsnio „Turto sunaikinimas ar sugadinimas“ 3-ąją dalį. Trečdaliu sumažindamas bausmę teismas nenaudėliui paskyrė 4 mėnesius viešųjų darbų, kas mėnesį neatlygintinai dirbant po 30 valandų, bei įpareigojo jį rajono savivaldybei atlyginti 270 eurų dydžio turtinę žalą.
Tai – ne vienintelis atvejis, kai vandalai niokoja valdišką turtą. Antai tą patį sausio 19-osios vakarą kito piktadario akiratin papuolė ir Varėnos miesto viešasis tualetas – nuo sienos buvo nulaužta kriauklė, sulaužyti tualetinio popieriaus laikikliai ir kita. Šis niekadėjas taip pat buvo sučiuptas ir nuteistas.
Evelina Kuliešė

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai