Antradienis, 17 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKĄ PADOVANOTI KOLEGOMS KALĖDINIO AR KITOKIO VAKARĖLIO PROGA?

KĄ PADOVANOTI KOLEGOMS KALĖDINIO AR KITOKIO VAKARĖLIO PROGA?

Būna ne viena proga, kai viename kolektyve kartu su moterimis dirbantys vyrai sumano jas pasveikinti ir pamaloninti dovanomis, tą patį nusprendžia padaryti ir moterys. Apsikeitimas dovanomis yra savaime suprantamas.  Ir tai nieko keisto, juk, dirbant kartu, tenka spręsti daug bendrų problemų, siekti kuo geresnių darbo rezultatų, todėl bendradarbiai natūraliai tampa tarsi savotiška šeima. Tad ne vien tik dirbama petys į petį, bet randama laiko ir bendroms šventėms.

Kokia dovana tikrai yra tinkama dovanoti bendradarbiams?

Jei nesugalvojate ką padovanoti bendradarbėms ar bendradarbiams, rinkitės paprasčiausią ir praktiškiausią variantą – rinkinius smaližėms. Juk skanus ir gerai atrodantis maistas patinka visiems, nerastume žmogaus, kuris susirauktų matydamas gardžiai paruoštą maistą. Todėl pati tinkamiausia dovana smaližėms bendradarbėms – išskirtinio skonio maisto rinkiniai. Juos galima dovanoti bet kokia proga. Rinkiniai būna sudėti arba į subtilaus dizaino dėžutes arba į jaukios išvaizdos krepšelius. O kas nuostabiausia, gurmaniškas dovanas galima įteikti ne tik darbovietės pobūviuose, bet ir bendruose piknikuose gamtos prieglobstyje.

Kokie tradiciniai sotieji bei egzotiniai maisto produktai patenka į dovanų rinkinius?

Tiems, kurie mėgsta sočiai ir aštriau pavalgyti, dovanų rinkiniuose būna sudėti tokie maisto produktai, kaip vytinta, brandinta jautiena slyvomis ir čili pipirais, kapota elniena, saulėje džiūvusių pomidorų, pievagrybių alyvuogių ir bazilikų užtepėlė su kietuoju sūriu, pomidorų ir krienų arba mangų ir indiškas kario garnyras, dviejų metų brandinimo kietasis sūris, ančių kepenėlių paštetas su makadamijos riešutais, vytintos kiaulienos mėsos lazdelės, krekeriai su sėklomis, sauso šaldymo kietasis sūris ir kt. gaminiai.

Kas būna sukrauta saldžiųjų dovanų rinkiniuose?

Į saldžių dovanų dėžutes bei krepšius būna dedami – brandintas obuolių sūris, juodas šokoladas su kreminiu alaus skonio įdaru, alyvuogės medaus ir žaliųjų citrinų marinate. Čia rasite ir sauso šaldymo avietes, vanilinius ledus. Tarp dovanų yra vietos ir pieniškam šokoladui su rožių žiedlapiais, rugiagėlėmis, avietėmis ir juodaisiais serbentais. Vienas skaniausių saldumynų – tai šimtalapis su aguonomis ir razinomis. Visų saldžiųjų gardumynų neįmanoma vienu sykiu išvardinti. Ir visa tai galima įsigyti internetu už normalią kainą.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai