Sekmadienis, 8 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKą Šv. Kalėdų proga padovanoti seneliams?

Ką Šv. Kalėdų proga padovanoti seneliams?

Nenumaldomai artėja didžiosios metų šventės, o tu dar neturi puikios dovanos idėjos savo seneliams? Mes skubame jums į pagalbą ir pristatome keletą puikių ir labai skirtingų dovanų idėjų senjorams, todėl tu tikrai rasi, ką padovanoti savo seneliui ar močiutei, o gal iškart abiems.

Dažnai išrinkti dovaną seneliams yra, atrodo, misija neįmanoma, nes per šitiek metų viskas kaip ir užgyventa, tačiau visada galima rasti ką nors skanaus, naudingo ir praktiško, kas bus suvalgyta, išragauta ar kitaip suvartota. 

Puiki idėja Kalėdinei dovanai gali būti močiutei saldainių rinkinys graviruotoje dėžutėje, kurią vėliau ji tikrai panaudos kitiems smulkiems daiktams susidėti, seneliui žūklės reikmenų rinkinys – nes jų niekada užkietėjusiems žvejybos entuziastams nebūna per daug. Originaliai pateiktas karšto vyno butelis (pvz., įvyniotas į vilnonį megztinį), šezlongas su personalizuotu atlošu į sodo namelį arba elegantiški šachmatai. Na, galėtume taip vardyti ir vardyti. Tačiau toliau pateiktame sąraše bus keletas įdomiausių dovanų idėjų, kurios viena nuo kitos labai skiriasi, kad kiekvienas atrastų tai, kas patiks ir tiks būtent jų seneliams. 

Pagalvė su jūsų parinkta nuotrauka bei unikaliu ir originaliu užrašu močiutei ir seneliui

Tai būtų ir praktiška dovana, ant kurios būtų galima padėti sunkią galvą, ir dekoratyvinė bei sentimentali dovanos idėja, kadangi tokia pagalvėlė galės puošti sofą svetainėje ir kelti malonius prisiminimus.

Saldumynų rinkinys senjorams palepinti

Galėtume lažintis, kad jūsų seneliams patinka saldėsiai. Dovanokite jiems rankų darbo saldainius ar kitus skanumynus, kuriais jie galės mėgautis prie puodelio arbatos.

Rankšluosčių rinkinys su išsiuvinėtais pavadinimais ir vardais

Rankšluosčiai – tai tokia namų apyvokos prekė, kurią reikia keisti gana dažnai, nes laikui bėgant nublunka, išdyla ir praranda pirminę savo išvaizdą. Įteikite jiems personalizuotus rankšluosčius, kuriais jie džiaugsis ir juos naudos. 

Maisto papildai sąnariams

Ir kuris senjoras atėjus laikui nesiskundžia dėl sąnarių maudimo ar net skausmo? Būkite praktiški ir dovanokite jiems maisto papildus, kurie stiprina sąnarius ir apskritai gerina jų būklę. Gerą kainos ir kokybės santykį rasite čia: https://www.stipriausias.lt/papildai/papildai-sveikatai/sanariams.

Albumas su specialiai atrinktomis nuotraukoms

Seneliai dažniausiai per savo gyvenimą jau būna užgyvenę visus jiems reikalingus daiktus, todėl belieka dovanoti prisiminimus. Albumas – tai klasikų klasika. Vartydami albumą seneliai galės dalintis prisiminimais ir visada jausti jus šalia.

Personalizuoti puodeliai

Tai toks mielas ir kartu galintis nustebinti dovanos gavėją daiktas. Puodeliai yra dažnai naudojami, o jei tai bus personalizuoti, patikėkite, iš jų kavą ar arbatą seneliai gers pasigardžiuodami.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai