Pirmadienis, 9 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKada verta rinktis marmuro plyteles?

Kada verta rinktis marmuro plyteles?

Marmurinės plytelės vienoje lygiavertėje gretoje su akmens masės ar klinkerio plytelėmis gali būti naudojamos ir vonioje, ir svetainėje, ir kitos paskirties gyvenamosiose patalpose. Natūralaus akmens plytelės ne tik gražiai atrodo, bet ir padeda esamoms pastatų erdvėms atskleisti savo kerintį žavesį. Tačiau jei jūsų finansiniai ištekliai yra kuklesni, tada praktiškiau rinktis paprastesnės medžiagos plyteles, kurios nors ir kainuoja pigiau, tačiau turimomis fizinėmis savybėmis nedaug nusileidžia marmurui.

Kuo nuo kitų rūšių plytelių skiriasi marmuro plytelės?

Marmuras, iš kurio gaminamos plytelės, yra aptinkamas Ispanijoje, Italijoje, Graikijoje ir Portugalijoje. Jo dar randama Indijoje ir Brazilijoje. Marmuro plytelės garsėja savo įspūdinga išvaizda ir spinduliuojančia elegancija, todėl tikrai yra labai populiarios. Marmuras – tai uoliena, kuri yra susislėgusi iš klinties, kalkakmenio ir dolomito, jų kristalizavimosi metu, kuris priešistoriniais laikais vyko žemės plutos gelmėse. Didelio slėgio ir aukštos temperatūros tandemo dėka marmuras ilgainiui įgavo ne tik ypatingą išvaizdą, bet ir išskirtines fizines savybes, kurios garantuoja šio akmens gaminių ilgaamžiškumą. 

Kokiose patalpose įprastai būna naudojama plytelių danga?

Plytelių danga dažniausiai yra naudojama vonios kambaryje ir virtuvėje. Populiariausia tokių plytelių medžiaga – klinkeris ir akmens masė, nes abi šios medžiagos garantuoja patvarumą, ilgaamžiškumą ir praktiškumą. Į tokiems tikslams skirtų  plytelių sąrašą patenka ir iš marmuro pagamintos plytelės. Jomis taip pat gali būti dengiami ir vidaus arba lauko laiptai, klojamos svetainės grindys, marmuras naudojamas ir židinių apdailai. Šis akmuo, derinant kartu su kitos rūšies plytelėmis gali būti išradingai pritaikomas pačiuose įvairiausiuose interjero dizaino sprendiniuose. O dekoratyvinių plytelių įvairovė namuose byloja apie jų savininko kūrybiškumą.

Į ką būtina atsižvelgti renkantis plyteles savo namams?

Kai renkatės savo namams plyteles, nepraraskite šalto proto ir rinkitės tokius gaminius, kurie ne tik atrodo įspūdingai, bet ir iš tikrųjų yra nepriekaištingos kokybės. Atsiminkite, jog kokybiška prekė gerai kainuoja, todėl nesusiviliokite pigiomis prekėmis, nes jos tikrai negarantuoja kokybės. Todėl rinkdamiesi plyteles, neskubėkite ir nepasiduokite pirminio įspūdžio hipnozei. Kitaip tariant, devynis kartus „pamatuokite“ ir tik dešimtą sykį „kirpkite“, nes ne tik klinkerio, akmens masės, bet ir marmurinių plytelių kaina priklauso nuo parduodamo gaminio kokybės lygio.

Kokios yra pačios populiariausios plytelių spalvos?

Patalpų sienoms ar grindų dangai išskirtinių spalvų plyteles renkasi tie lakios vaizduotės asmenys, kurie savo namuose nori sukurti išskirtinai prabangią ir karališkai iškilmingą aplinką, spinduliuojančią išskirtinės didybės pojūtį. Tokiai atmosferai sukurti dažniausiai yra naudojamos marmurinės plytelės, kurios savo išore primena pilkos spalvos marmurą, apraizgytą auksaspalvėmis gyslomis. O tie, kurie savo namų aplinkoje pageidauja ypatingai ryškių interjero dizaino akcentų, naudoja rudos, juodos ir net mėlynos bei žalios spalvos įvairių rūšių plyteles.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai