Ketvirtadienis, 12 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKaip pagyvinti savo intymųjį gyvenimą?

Kaip pagyvinti savo intymųjį gyvenimą?

Romantiniai santykiai visada yra be galo jaudinantis dalykas žmogaus gyvenime, ypač jei tai naujas santykis. Pradžioje visi santykiai išgyvena etapą, kai partneriai yra beprotiškai įsimylėję ir negali vienas kitu atsigėrėti. Tačiau visi santykiai galiausiai šiek tiek išsikvepia. 

Tuomet kiekviena diena tampa nesibaigiančiu rutinos dalyku ne tik jūsų kasdieninėje veikloje, bet ir miegamajame. Jei į tai neatkreipsite dėmesio ir nesiimsite veiksmų, tiesiog pradėsite nebenorėti užsiimti seksu su savo partneriu. Gali būti, kad patys to nenorėdami jau turite sekso veiksmų, judesių šabloną ir taip tiesiog esate pernelyg nuspėjami. Tačiau visa tai labai lengva ištaisyti nusprendus išbandyti naujus dalykus užsiimant seksu, taip pagyvinsite savo santykius. Taigi, ką galima išbandyti?

  • Fantazijų pasidalinimas. Kai kurie bijo atvirai papasakoti partneriui apie savo seksualines fantazijas, nes baiminasi, jog gali dėl to nustebti. Tačiau iš tikro nieko nesužinosite, kol to nepasakysite garsiai. Galbūt labiausiai nerimaujate dėl to, kad atskleisdami savo giliai slėptas fantazijas, jos nesutaps su partnerio fantazijomis. Tvirtus santykius sieja, jog partneriai yra panašūs, tačiau, visgi, visada turi būti vietos kompromisui ar bendram augimui. Tyrinėkite vienas kito fantazijas ir žiūrėkite, kur tai jus nuves. 
  • Lieskite vienas kitą. Galite paprašyti savo partnerio paliesti jus taip, kaip jis ar ji norėtų, kad jus liestų. Galite parodyti savo partneriui kūno vietas, kur jus labiausiai jaudina. Tai padės geriau pažinti vienas kito kūną ir suprasti seksualinius poreikius.
  • Seksualus apatinis trikotažas. Vietoje sekso nuogiems, pabandykite sustiprinti pojūčius ir įsigykite seksualaus apatinio trikotažo. Pradžiai galite pabandyti įsigyti tik seksualias apatines kelnaites. Didelis jų pasirinkimas – https://www.cupid.lt/seksualus-apatiniai/kelnaites.html.
  • Išbandykite sekso žaislus. Sekso žaislų naudojimas ypač tinka preliudijos metu tam, kad būtumėte tinkamai susijaudinę. Priklausomai nuo jūsų ir jūsų partnerio pageidavimų, galite rinktis iš daugybės variantų. Į sekso žaislus verta žiūrėti kaip į prieskonį meilės žaidimams, o ne į pagrindinį patiekalą. O jei kartu rinksitės juos, tai dar daugiau suteiks malonumo abiems.
  • Vaidmenų žaidimai. Tiesiog pasakykite partneriui, ką norite, kad jis darytų, arba kuo norite, jog būtų. Taip pat, paklauskite, ko partneris nori. Galite persirengti, pasikeisti vardais, susitarti, kad susitiksite bare ir net apsimesite, jog vienas kito nepažįstate. Pasitelkite vaizduotę ir kūrybiškumą.  
  • Naujos pozos. Užsiimti seksu vis tomis pačiomis pozomis yra nuobodu, net jei tai garantuoja malonumą visada. Nebijokite pasikalbėti kartu su partneriu ir išbandyti keletą naujų pozų, išeikite iš komforto zonos. Įvairios naujos pozos ne tik suteikia seksui įdomumo, bet gali padėti įveikti tam tikras problemas. Pavyzdžiui, seksas tam tikromis pozomis labiau stimuliuoja G tašką, o tai gali padėti lengviau moteriai pasiekti orgazmą.
  • Pakeiskite mylėjimosi laiką. Jei vakare nepavyksta sudominti partnerio seksu, gali būti, kad pasirenkate netinkamą paros laiką. Vietoj įprastos rutinos vakarais pabandykite seksą įtraukti į ryto rutiną ar susitarkite susitikti namie per abiejų pietų pertrauką. Patys nustebsite, kaip tokia nedidelė detalė, kaip laiko pakeitimas meilės žaidimams gali turėti įtakos.

Atminkite, jog natūralu, kad seksas bus įvairus, o kartais ir nuobodus. Tokie veiksniai, kaip vaikai, stresas, ligos gali turėti įtakos sekso dažnumui ir kokybei. Gera žinia ta, kad jei jūsų seksualinis gyvenimas atvėso, yra daugybė būdų, kaip grįžti į vėžes ir paįvairinti intymųjį gyvenimą.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai