Ketvirtadienis, 12 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKapinėse rasto jauno vyro mirties priežastis aiškinasi ne tik policija

Kapinėse rasto jauno vyro mirties priežastis aiškinasi ne tik policija

Šį antradienį Policijos departamentas pranešė, kad sausio 2 dieną apie 18 val. 30 min. Dubičių kaimo Piliakalnio gatvės kapinių teritorijoje rastas mirusio 30-mečio vyro kūnas su pjautinėmis žaizdomis veide…

Policija jau pradėjo ikiteisminį tyrimą Dubičių kapinėse rasto vyro mirties priežasčiai nustatyti ir daugiau jokių duomenų neatskleidė.

Tačiau kas atsitiko 30-mečiam vyrui, kad jo veidas buvo supjaustytas, ir ką jis veikė kapinėse bei kodėl mirė, aiškinasi ne tik policija, bet ir šio kraupaus įvykio sukrėsti Dubičių kaimo gyventojai.

Kiek „Merkio kraštui“ pavyko sužinoti iš patikimų šaltinių, miręs vyras buvo Dubičiuose prieš keletą metų alytnamį nusipirkusio ir jame nuolat gyvenančio buvusio vilniečio vienturtis sūnus.

Pats sūnus esą gyveno Vilniuje pas mamą arba pas močiutę, bet tėvą lankydavo ir buvo pas jį atvažiavęs, kiek žinoma, prieš šiuos Naujuosius metus.

Tėvas, vietinių žodžiais, gyveno tvarkingai, niekas nieko bloga nepasakė ir apie jo sūnų, tad žinia, kad sausio 2-ąją jaunas vyras sužalotu veidu buvo rastas negyvas kapinėse, kaip reikiant pribloškė kaimo bendruomenę.

Kalbama, kad 30-mečio lavoną, gulintį kapuose ant žvakės, rado policija, kurią sausio 1-ąją išsikvietė pats tėvas, pranešęs, jog dingo sūnus, kuris prieš tai neva „nusiėmė pinigų“, o paskui gal gėrė stipresnių gėrimų, nors alkoholio jam esą nebuvo galima gerti. Be to, kalbama, kad pradingęs jaunasis vyras neva dar skambino tėvui telefonu ir pasisakė esąs kapinėse, bet tėvas sūnaus ieškoti nėjo ir tik kitą dieną iškvietė policiją. 

Manoma, kad alkoholio išgėręs 30-metis apsipyko su tėvu, todėl išėjo iš namų, o tėvas nesiskubino savo jau suaugusio sūnaus ieškoti po kaimą, tikriausiai tikėdamasis, jog šis apsiramins ir namo sugrįš pats.

Taip pat manoma, kad į kapines vyras užklydo galbūt ne vienas, bet su kažkuo, kas jam sužalojo veidą. Kaime puse lūpų kalbama apie dar vieną vyrą, su kuriuo vilnietis esą pabendraudavo ir galbūt „paragaudavo“ ne tik alkoholio, bet ir narkotikų.

Tuo tarpu Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatas neseniai pranešė, kad nusikaltimo ar smurtinės mirties pareigūnai kol kas neįtaria. Jų duomenimis, miręs vyras anksčiau turėjo sveikatos bėdų, jam Dubičiuose sausio 1-ąją net buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, bet jos nesulaukęs 30-metis dingo iš namų, jo ieškojo artimieji, tačiau nerado, o kitą dieną vyras aptiktas negyvas kapinėse. Veidą jis, kaip įtaria policija, susižalojo nukrisdamas ant stiklinės kapų žvakės, kuri sudužo, o jos šukės greičiausiai ir supjaustė veidą.

Tikslią vyro mirties priežastį dar turėtų nustatyti teismo medicinos ekspertai.

Mūsų inf.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai