Šeštadienis, 7 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaSAM projektasKarantino metu žmonės dairosi sodybų Varėnos rajone

Karantino metu žmonės dairosi sodybų Varėnos rajone

Karantino laikotarpiu daugelis žmonių pradėjo dirbti nuotoliniu būdu, todėl daliai jų atsirado daugiau laisvo laiko sodybų ir žemės sklypų paieškai, susitikimams dėl objektų apžiūros.

Šiuo metu šalyje paskelbtas karantinas , tačiau Varėnos nekilnojamojo turto agentūros „Dėdė“ direktorius Mantas Radzevičius teigia, kad klientai, ypač iš sostinės, mūsų rajone aktyviai ieško patinkančių sodybų pirkimui. Per dieną agentūra sulaukia ne vieno kliento skambučio dėl galimybės susitikti ir apžiūrėti patikusias sodybas.  Pastebėta, kad šiuo metu padaugėjo ir parduodamų sodybų skelbimų peržiūrų internete. M.Radzevičius spėja, kad tai susiję su žmonių pasikeitusiu gyvenimo ritmu dėl karantino įvedimo. Turėdami daugiau laisvo laiko, vieni jį skiria sodybų paieškai, o kitiems tai savotiška pramoga – išvykti iš namų ir pakeliauti po Dzūkiją. Žinoma, karantino metu vis daugiau norinčių pabėgti iš miesto ir ramiai šį laikotarpį  išlaukti sodyboje. Nors dabar agentūros vadovas stengiasi nesusitikti su klientais, ieškančiais nekilnojamojo turto,  tačiau yra ir įkyriai besiprašančių aprodyti objektus, nurodyti sodybų savininkų kontaktus, kad galėtų asmeniškai su jais tartis.

Klientų sulaukiama daug, tačiau jie neskuba įsigyti sodybų, kurių pasiūla rajone tikrai didelė. Šiuo metu net ir suradus pirkėją, sunku suderinti pirkimo-pardavimo procesą dėl daugelio priežasčių. Viena iš jų – sodybų savininkai nesutinka fiziškai dalyvauti preliminarios sutarties pasirašyme, o kai kurie pirkėjai to nori, nesutinka visko daryti internetu. Kita, kad kai kurie notarai dirba ne visomis savaitės dienomis, taip pat reikalauja klientų dėvėti kaukes ir pirštines.  Palengvina visą procesą tai, kad dažniausiai reikiami dokumentai tvarkingi ir nereikia ieškoti, užsakyti papildomų norint atlikti objekto pardavimą. Kitu atveju tektų laukti karantino pabaigos ar dar ilgiau, nes ne visos įstaigos dabar dirba. Šiuo metu paklausiausios parduodamos sodybos iki 50 tūkst. Eurų. Klientai pageidauja, kad jos būtų netoliau kaip 80 km. nuo Vilniaus, visi patogumai, vanduo, kanalizacija.  Aišku, pirkėjai nori šalia  ežero ar kito vandens telkinio, miško bei gero privažiavimo prie sodybos.

Šaltinis: www.agenturadede.lt , www.alytausbrokeris.lt

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai