Sekmadienis, 8 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKas pavogė Kaniavos seniūniją?

Kas pavogė Kaniavos seniūniją?

Tokį klausimą uždavė mūsų skaitytojas (jo pavardė ir gyvenamoji vieta redakcijai gerai žinomos), rugpjūčio 2-ąją, darbo dieną, Kaniavos seniūnijos administracijoje neradęs nė gyvos dvasios…

Redakcijos interesantas „Merkio kraštui“ sakė naujai perdengęs namo stogą ir norįs išvežti nuimtą senąją stogo dangą – asbestinį šiferį. O kadangi tokių aplinkai pavojingo asbesto atliekų transportavimu ir utilizavimu rūpinasi rajono savivaldybės administracija, žmogui pirmiau reikėjo parašyti prašymą pagal jo gyvenamąją vietą vienam iš tos savivaldybės administracijos padalinių – Kaniavos seniūnijai.

Tačiau šį antradienį susiruošęs rašyti tokį prašymą vyras Kaniavos seniūnijoje nerado nė vieno darbuotojo.

„Telefonu neprisiskambinęs nuvažiavau į seniūniją, o ten – durys užrakintos, nieko nėr, – stebėjosi „Merkio krašto“ pašnekovas.  – Nėra nei lapelio ant durų su darbo laiku – nuplėštas, nei mašinų kieme, nors anksčiau būdavo. Tuomet paskambinau į savivaldybę, ir ten man davė Liudos Trakimavičienės, Kaniavos seniūnijos socialinės darbuotojos, telefono numerį. Bet ir jai neprisiskambinau, todėl skambinu jums. Kas pasidarė, kad darbo metu valdiškoj įstaigoj nėr nė vieno darbuotojo? Kas pavogė Kaniavos seniūniją?..“

Rajono savivaldybės oficialioje interneto svetainėje skelbiami tik dviejų Kaniavos seniūnijos darbuotojų – vyresniosios specialistės Janinos Liudkevičienės ir paramos skyriaus socialinio darbo organizatorės Liudos Trakimavičienės – kontaktai. Kaniavos seniūno, kuriuo dirbo vos prieš porą metų atranką į šias pareigas laimėjęs Audrius Verseckas, nėra visai –  nei kontaktų, nei pareigų, nei pavardės.

Tad „Merkio kraštas“ dar tą patį antradienį, rugpjūčio 2-ąją, nuo 16 val. 3 min. pabandė prisiskambinti abiem oficialiai savivaldybės administracijos nurodytoms Kaniavos seniūnijos darbuotojoms, bet nesėkmingai.

Užtat pavyko susiskambinti su jų viršininku – rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Alvydu Verbicku, kuris nusistebėjo, kad darbo metu Kaniavos seniūnija… nedirba.

Direktorius paminėjo, kad ši seniūnija seniūno kol kas neturi, nes A. Verseckas laimėjo konkursą į kitas pareigas („Merkio krašto“ žiniomis, dabar jis dirba Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos patarėju –  saugos įgaliotiniu), o seniūną laikinai pavaduoja vyresnioji specialistė J. Liudkevičienė.

Pašnekovas taip pat paminėjo, kad savivaldybės administracijoje Varėnoje įvesta sistema, fiksuojanti interesantų skambučius, ir, jei darbuotojas, kuriam skambinama, tuo metu neatsiliepia, jis vėliau paprastai perskambina interesantui pats. Bet Kaniavos seniūnijoje tokios sistemos nėra.

Savivaldybės administracijos direktorius padėkojo „Merkio kraštui“ už pranešimą ir pažadėjo išsiaiškinti, kodėl nė vienos minėtosios biudžetinės įstaigos darbuotojos darbo metu nebuvo savo darbo vietoje ir kodėl jos seniūnijos interesantams nepaliko bent jau savo telefono numerių susisiekti.  

„Merkio krašto“ skaitytojai pusiau juokais, pusiau rimtai yra sakę pastebintys, kad savivaldybės administracijos ir jos padalinių darbuotojus sunkiausia surasti vasarą, kai miške gerai dygsta grybai, dera uogos ir ypač kai… atostogauja meras. Taip, anot skaitytojų, būdavo Vido Mikalausko laikais, taip, ko gera, yra ir dabar, nes dabartinis meras Algis Kašėta šiuo metu, kaip tyčia, irgi atostogauja (iki rugpjūčio 12 dienos). 

Beje, kitą dieną, rugpjūčio 3-iąją, Kaniavos seniūną pavaduojančiai J. Liudkevičienei nuo 9 val. 56 min. „Merkio kraštui“ vėl nepavyko prisiskambinti, bet seniūnija, regis, nebebuvo tuščia – į skambutį darbo telefonu atsiliepusi L. Trakimavičienė patikino, kad ji dirba ir interesantus priiminės visą darbo laiką.

Mūsų inf.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai