Trečiadienis, 22 lapkričio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKas šika Senosios Varėnos autobusų stotelėje?

Kas šika Senosios Varėnos autobusų stotelėje?

„Merkio kraštui“ mūsų skaitytojai pranešė, kad netoli tilto per Merkį esančioje Senosios Varėnos autobusų stotelėje ant suoliukų, kur paprastai prisėda autobuso laukiantys žmonės, dažnai pridergiama, o išmatos nevalomos…

Kaip praėjusią savaitę pasakojo pirmoji redakcijos interesantė, pasišlykštėjimą keliantis vaizdas viešojo transporto stotelėje Senojoje Varėnoje keleivius pasitinka jau trečią savaitę, o fekalijomis apdergto suoliuko ligi šiol niekas taip ir nesiteikė išvalyti, todėl žmonės priversti autobuso laukti atsitraukę toliau. „Tai jau ne pirmas kartas, kai kažkas prikakoja ant suoliuko, nors šalia yra tualetas. Ir taip tęsiasi maždaug metus. Gal reikėtų ten vaizdo kamerą pastatyti?“ – svarstė moteris.
O dar vienos moters skundą dėl apšnerkštos stotelės „Merkio kraštas“ gavo šį pirmadienį elektroniniu paštu: „Kas šika Senosios Varėnos autobusų stotelėje? Ar čia šiaip kas „linksminasi“, ar koks psichiškai neįgalus žmogus gyvena? Užsuka autobusai iš Vilniaus, iš Druskininkų, iš Kauno. „Gražiai“ atrodo. Na, reikia kažką daryti, gal vaizdo kamerą įkelti į kokį stulpą? Dabar deda kameras prie šiukšlių konteinerių, kad žmogus šiukšlių kur netinkamai neišmestų, o čia – tai ne šiukšlė. Jau visa stotelė nušikta“.
„Merkio krašto“ pakalbintas UAB Varėnos autobusų parko direktorius Juozas Jaskonis teigė apie tokius pranešimus girdintis pirmą kartą. „Net gyvūnai pasirenka vietą, o čia žmonės taip elgiasi – kiaulės, kitaip nepavadinsi. Stotelių mes neprižiūrime, tik vežiojame keleivius, bet yra atsakingi asmenys, kurie rūpinasi tvarka viešojo transporto stotelėse“, – komentavo J. Jaskonis.
Tuo tarpu Varėnos rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Vytautas Jotautas tvirtino, kad minėtoji stotelė priklauso „Lietuvos automobilių kelių direkcijai“. „Po mūsų pokalbio iškart paskambinsiu AB „Kelių priežiūra“, kad sutvarkytų. Jeigu stotelė priklausytų savivaldybei, tuomet skambinčiau Varėnos seniūnijai“, – aiškino pašnekovas.
Praėjusį penktadienį kreipėmės į Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus komunikacijos vadybininkę Nedą Černiauskaitę su klausimu, ar yra galimybė ateityje įtaisyti vaizdo stebėjimo kameras, kad įžūlūs stotelės dergėjai būtų nubausti. Iki šio pirmadienio LAKD atstovai savo atsakymo nepateikė, tad, gavę jį, paskelbsime vėliau.
Evelina Kuliešė

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai