Šeštadienis, 14 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKelionės į Berlyną

Kelionės į Berlyną

Berlynas – Vokietijos sostinė ir unikalus Europos traukos centras bei viena populiariausių turistų iš viso pasaulio kelionių krypčių. Jis turi daug ką pasiūlyti – nuo turtingos istorijos iki nuostabios architektūros, nuo žaliųjų parkų iki dangoraižių džiunglių. Šiandien Berlynas yra antra pagal dydį Vakarų Europos sostinė, didžiausias Vokietijos miestas, įsikūręs šiaurinėje šalies dalyje, ant Šprė upės kranto. Pasižvalgykime artimiau, ką siūlo šis nuostabus mietas!

Berlynas šimtmečius buvo kultūros centras, o pastaraisiais metais jo, kaip pasaulinio lygio lankytinos vietos, statusas dar labiau išaugo. Mieste, kuris niekada nemiega gyvena daugiau nei 3,3 mln. žmonių, čia verda naktinis gyvenimas ir šurmuliuoja dienos veikla, o į lankytinų objektų sąrašą būtina įtraukti šias archtektūrines miesto įžimybes:

Brandenburgo vartai yra vienas žymiausių Berlyno objektų. Jie pastatyti 1788-1791 m. karaliaus Frydricho Vilhelmo II įsakymu. Neoklasicistinį statinį Prūsijos karalius užsakė savo karinėms pergalėms ir taikos sutarčiai su Prancūzija įamžinti. Kitas svarbus objektas, kurį būtina aplankyti – memorialas nužudytiems Europos žydams, atidarytas netoli Brandenburgo vartų 2005 metais. Jį suprojektavo JAV architektas Piteris Eizenmanas ir jame įamžintas šešių milijonų žydų, tapusių nacizmo aukomis, atminimas. Memorialą papildo 800 kvadratinių metrų ploto požeminis informacijos centras, kuriame saugomas Holokausto aukų vardų sąrašas, nuotraukos, dienoraščiai, laiškai ir asmeniniai pasakojimai. 

Berlyne gausu istorinių pastatų, tokių kaip Reichstagas, Muziejų sala, Katedra, Lustgarteno parkas ir daugybė kitų, todėl Berlynas kupinas nuotykių. Miestas garsėja turtingu kultūriniu ir architektūriniu palikimu, koncertais, pašėlusiais vakarėliais ir prekybos centrais, kuriuose kiekvienas gali apsipirkti ir patenkinti savo norus. Tradiciniai vokiški valgiai ir geriausias vokiškas alus – tikras traukos objektas ir svarbus vokiečių kultūros elementas! 

Geriausia tai, kad Berlyną pasiekti itin lengva, užsukite į skrendu.lt ir pasirinkite jums patogiausią skrydžio laiką! Galite pasinaudoti paskutinės minutės kelionių pasiūlymais ir padaryti savo kelionę dar labiau prieinamą. 

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai