Ketvirtadienis, 12 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosKraupi nelaimė Vasario 16-osios gatvėje

Kraupi nelaimė Vasario 16-osios gatvėje

Kovo 19 d. apie 10 val. 15 minučių Varėnos miesto centre, šalia daugiabučio namo, buvo rastas 43-ejų metų amžiaus vyro lavonas – policija įtaria, kad žmogus užsimušė, iškritęs pro savo buto langą ketvirtajame namo aukšte…

Liudytojų, mačiusių, ar vyriškis pats iššoko pro langą, ar netyčia iškrito, o gal kas jį išstūmė, „Merkio kraštui“ nepavyko rasti. Kiti sakė iš tolo matę jau namo kieme ant šaligatvio kniūbsčią gulintį žmogų, kuriam atskubėję greitosios medicinos pagalbos medikai niekuo nebegalėjo padėti.

Į nelaimės vietą atvykę policijos pareigūnai ir ugniagesiai į mirusiojo butą pateko kopėčiomis pro pravirą virtuvės langą, o išėjo laukan, atsirakinę duris iš vidaus, – bute daugiau žmonių nebuvo.

Į mėlynos spalvos polietileninį maišą įdėtas negyvo vyro kūnas daugiabučio kieme išgulėjo dar bent kelias valandas, kol atvyko kriminalistai, ir tik po pietų, apie 15 ar 16 valandą, buvo išvežtas.

Rajono policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą vyro mirties priežasčiai nustatyti ir jokių komentarų žiniasklaidai neteikia.

Pažinoję mirusįjį teigia, kad jis buvo išsilavinęs žmogus, mokytojas, dirbo Druskininkuose, šeimos neturėjo ir gyveno vienas bute, kurį jam paliko prieš keletą metų miręs tėvas.

Mūsų inf.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai