Ketvirtadienis, 12 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosLink švenčių – be streso ir nuovargio ieškant dovanų

Link švenčių – be streso ir nuovargio ieškant dovanų

Jei artėjant Kalėdoms nejaučiate streso, viską spėjate ir nepavargstate, tai arba Jūs priklausote itin mažam procentui žmonių, arba tobulai planuojate savo laiką. Nes daugelis sutiks, gruodžio mėnesio chaosas pasibeldžia į kone kiekvieno kasdienybę. Šiame kontekste bene daugiausia galvos skausmo kelia dovanos, tarp kurių didelę dalį užima skirtos draugėms. O kad kalėdinė dovana tikrai džiugintų, reikia atlikti šiokius tokius namų darbus.

Dovana pagal pomėgius

Pasvarstykite, kokių pomėgių turi dovanos gavėja. Gal tai ekstremalus laisvalaikis? Tuomet dovanų spektras gana platus: pasivažinėjimas keturračiais, šuolis parašiutu, ekstremalus vairavimas ar panašios nutrūktgalviškos, adrenalino kupinos dovanos.

Bičiulė tikra gurmanė, neabejinga geriems gėrimams bei patiekalams? Taikli dovana bus kuponas prabangiai vakarienei, vyno,  desertų degustacija ar pan.

Gal bičiulė neabejinga vandens pramogoms: tiek aktyvioms, tiek pasyvioms? Tokiu atveju turėsite labai platų potencialių dovanų spektrą. Tai gali būti pasiplaukiojimas jachta, smagus plaukimas vandenlente, poilsis pirčių ir baseino erdvėje, pasivažinėjimas vandens motociklu ar pan.

Tai tik keli pavyzdžiai, kaip mėgiamos veiklos gali padiktuoti dovanos sprendimą Jums.

Įsiklausykite į norus

Besišnekučiuojant su drauge labai dažnai galite išgirsti nemažai dovanų idėjų, tereikia klausytis ir įsiminti. Atkreipkite dėmesį, apie ką bičiulė svajoja, ko norėtų, tačiau nedrįsta, ką trokšta išbandyti, bet neturi finansinių galimybių ir pan.

Galbūt draugė užsimena, kaip dažnai pavargsta ir visiškai neturi laiko sau? Padovanokite kuponą į SPA, galimybę pasimėgauti masažais, veido procedūromis, atpalaiduojančiomis terapijomis.

O galbūt dažnai išgirstate, jog bičiulė norėtų išmokti daugiau maisto gaminimo paslapčių ar galbūt šokio, tapymo meno ar kitų dalykų? Padovanokite tokią galimybę – kalbų, šokių, dainavimo, piešimo, kulinarijos ar kiti kursai neabejotinai bus tobula ir apgalvota dovana.

Tikriausiai savo bičiules labai gerai pažįstate, nemažai bendraujate, girdite jų norus, svajones, puikiai galite išvardyti jų pomėgius, todėl ir dovaną išrinkti nebus sudėtinga. Kuponas pramogoms, poilsiui tai kelialapis į geriausias emocijas, kokybišką poilsį ir tobulą laiką sau. Tad tai ir įteikite draugėms Kalėdų proga.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai