Sekmadienis, 8 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosNaudinga žinoti: 5 faktai apie satino patalynę

Naudinga žinoti: 5 faktai apie satino patalynę

Iliustracija: unsplash.com/photos/XZr4rpFl_xg

Satinas – tai blizgus ir lygus audinys, kuris pradėtas gaminti XII a. Kinijoje. Šio audinio pavadinimas yra kilęs iš uostamiesčio Zayton, iš kurio satinas buvo pirmą kartą išsiųstas. Anksčiau satinas buvo labai prabangus audinys, todėl jis buvo prieinamas tik turtingiems žmonėms. Ilgainiui satinas tapo prieinamas daugumai žmonių, o šiandien jis yra sulaukęs itin didelio populiarumo. Jei dar niekada nebandėte satino patalynės, tikėtina, kad žemiau pateikti 5 faktai jus tikrai paskatins tą padaryti.

Satinas dažniausiai gaminamas iš medvilnės

Nors satinas gali būti gaminamas ir iš kitų žaliavų, tačiau patalynė dažniausiai gaminama iš medvilnės, kuri yra higieniška, patvari ir ilgaamžė.

Geresnė miego kokybė

Satino patalynė gali užtikrinti dar geresnę miego kokybę. Satino patalynės prisilietimas yra labai malonus odai, be to, ši patalynė yra minkšta ir lengva.

Pamirškite įsielektrinusius plaukus

Satino paviršius yra daug lygesnis nei daugumos kitų audinių, todėl jis gali padėti išvengti statinio krūvio. Pasirinkę šią patalynę galėsite pamiršti apie įsielektrinusius plaukus, kuriuos ryte tenka „sutramdyti“.

Satinas tinka ir alergiškiems žmonėms 

Jei kenčiate nuo tam tikrų odos ligų, tokių kaip egzema ar alergija, satino patalynė gali būti tikras išsigelbėjimas. Tokia patalynė taip pat puikiai tinka jautrią odą turintiems žmonėms.

Higieniška patalynė

Satinas nesulaiko drėgmės ir įvairių smulkių dalelių, todėl tai padeda apsisaugoti nuo dulkių erkučių ar kitų mikroorganizmų.

Platų satino patalynės pasirinkimą galite rasti šioje internetinėje svetainėje: https://epik.lt/collections/satinas.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai