Ketvirtadienis, 12 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosNorėjo kaip geriau, o išėjo...

Norėjo kaip geriau, o išėjo…

Dargužių ūkininkas piktinosi, kad neseniai žvyrkelį lyginęs greideris „užvertė griovius“, todėl atšilus orams kelias pažliugs, nes nebėra kur vandeniui nuo jo nutekėti, tuo tarpu Valkininkų seniūnas Antanas Juknevičius tikina, jog viskas buvo padaryta kaip priklauso…

Veltui išleisti pinigai

„Merkio kraštui“ dargužiškis (pavardė redakcijai žinoma) aiškino, kad minėtuoju žvyrkeliu, kuris neseniai taip netikusiai buvo nugreideriuotas, važinėja aplinkinių keturių nuolat gyvenamų sodybų gyventojai bei sunkiasvorė ūkininkų technika.

„Kai pradės tirpti sniegas, visas kelias bus baloje, nes dabar iš abiejų pusių sustumti tokie kaip ir bortai. Tai kam tada reikėjo tą kelią dabar tvarkyti? Gal pavasarį sutvarkytų iki galo? Nes tas vanduo niekur nuo kelio nenubėgs ir stovės važiuojamojoje dalyje, transporto priemonės tą balą taškys, kol vėl išmuš duobes, tik veltui pinigai išmesti“, – svarstė žmogus.

Norėjo, kad komfortiškiau gyventų

Tuo tarpu „Merkio krašto“ pakalbintas Valkininkų seniūnas Antanas Juknevičius tikino, kad niekada anksčiau vandens nubėgimo griovių toje žvyrkelio atkarpoje ir nėra buvę.

„Kelias tvarkomas ne pirmą dieną ir tas daroma protingai, be to, kelių greideriavimu užsiima specialistai. Nuo Dargužių kaimo važiuojant link Pirčiupių kairėje pusėje yra melioracijos griovys, kuris buvo visas apžėlęs, tai technika tik pastūmė „dernas“ (velėną – aut.), ir viskas. Kelias prieš greideriavimą buvo baisus, žmonės pakraščiu važinėjo, o kadangi šiemet turėjom daugiau pinigėlių, tai tose vietose, kur svarbesni keliai ir kur gyvena žmonės, kad būtų jiems geresnis susisiekimas, patvarkėme. Šitas kelias nėra ypatingos svarbos, bet aš pažįstu šį žmogų (kuriam toks tvarkymas nepatiko – aut.), jis yra ūkininkas, stengiasi, dirba, tad norėjau padaryti, kad jis ir kiti komfortiškiau gyventų…“, – aiškino seniūnas.

Žvyrkelis nuo Dargužių link Pirčiupių kaimo, A. Juknevičiaus paskaičiavimais, tęsiasi apytikriai 6 kilometrus, bet pažvyruotas ir pagreideriuotas maždaug 1 kilometras, „kur buvo poreikis“. Kiek šis pažvyravimas seniūnijai kainavo, seniūnas negalėjo atsakyti, o štai visų seniūnijos kelių tvarkymui, jo teigimu, šiemet iš viso yra numatyta apie 30 tūkst. eurų.

Evelina Kuliešė

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai