Šeštadienis, 7 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosPamirškite ilgas eiles pas gydytoją ortodontą – „Šypsenos akademijos“ komandą papildė net...

Pamirškite ilgas eiles pas gydytoją ortodontą – „Šypsenos akademijos“ komandą papildė net 15 metų patirtį sukaupusi gydytoja ortodontė

Vienas dažniausiai pasitaikančių sutrikimų Lietuvoje – netaisyklingas sąkandis. Statistika rodo, kad bent 70 % Lietuvos gyventojų yra reikalingas netinkamos dantų padėties ar sąkandžio korekcinis, kitaip tariant, ortodontinis gydymas. Tačiau pacientai susiduria su problema – laukti konsultacijos pas gydytoją ortodontą kartais tenka net dvejus metus. Atsižvelgę į šį poreikį „Šypsenos akademija“ savo komandą Druskininkuose papildė gydytoja ortodonte iš Ukrainos, kuri pacientus Druskininkuose nuo šiol priims be jokių eilių!

Statistika rodo, kad bent 70 % Lietuvos gyventojų yra reikalingas netinkamos dantų padėties ar sąkandžio korekcinis, kitaip tariant, ortodontinis gydymas.

Kokią įtaką sveikatos problemoms daro netaisyklingas sąkandis?

Įprasta manyti, kad dantų tiesinimas reikalingas tik dėl estetikos, tačiau tai – labai klaidingas požiūris. Daugeliu atvejų, netaisyklingas sąkandis lemia sveikatos sutrikimų atsiradimą: galvos, smilkininio, apatinio žandikaulio, sąnario skausmų išsivystymą, kvėpavimo problemas. Kreivi dantys gali apsunkinti kramtymo, kalbėjimo funkcijas, padidinti ėduonies susidarymo bei periodonto ligų ar traumų riziką. Pastebėjus bent vieną iš šių požymių, rekomenduojame kreiptis į gydytoją ortodontą. Tikėtina, kad kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau ir lengviau bus išspręsta problema ir užkirstas kelias problemai paūmėti.

Daugeliu atvejų, netaisyklingas sąkandis lemia sveikatos sutrikimų atsiradimą: galvos, smilkininio, apatinio žandikaulio, sąnario skausmų išsivystymą, kvėpavimo problemas.

Kokios priežastys lemia netaisyklingo sąkandžio susiformavimą?

Priežasčių dėl netaisyklingo sąkandžio ar dantų padėties gali būti įvairių: ankstyvas pieninių ar nuolatinių dantų netekimas dėl traumų, karieso komplikacijų, netaisyklinga žandikaulio padėtis, pavienių dantų padėties anomalijos (dėl danties užuomazgos netaisyklingos padėties ar vietos stokos dantų lankuose kreivai ar ne dantų lanke išdygę ar užstrigę, susigrūdę dantys), skeletinės sąkandžio anomalijos – viršutinio ir apatinio žandikaulių santykio neatitikimas, per mažai išsivystęs vienas iš žandikaulių ar asimetrinis augimas, traumos, genetiškai nulemtos sąkandžio anomalijos, parafunkcijos – netaisyklingas rijimo įprotis, piršto čiulpimas, kvėpavimas per burną, netaisyklinga liežuvio padėtis ramybėje.

Nuo kokio amžiaus reikėtų vaikus atvesti pas gydytoją ortodontą?

Pirmoji gydytojo ortodonto konsultacija rekomenduojama išdygus nuolatiniams kandžiams. Ortodontinį gydymą dantų tiesinimo kapomis ar breketais galima atlikti tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus pacientams, priklausomai nuo individualaus atvejo. Rekomenduotina ypač atkreipti dėmesį į 7-14 metų vaikų dantų lankų būklę, nes šiuo laikotarpiu dar vyksta žandikaulių ir dantų augimas ir galima pasiekti itin gerų gydymo rezultatų. Kuo anksčiau diagnozuojamos ortodontinės anomalijos, tuo gydymas lengvesnis, efektyvesnis ir išvengiama sudėtingo gydymo ateityje.

Rekomenduotina ypač atkreipti dėmesį į 7–14 metų vaikų dantų lankų būklę, nes šiuo laikotarpiu dar vyksta žandikaulių ir dantų augimas ir galima pasiekti itin gerų gydymo rezultatų.

„Šypsenos akademijoje” Druskininkuose konsultacija pas ortodontą – be eilių

Netaisyklingai išsidėstę dantys ir sąkandžio problemos yra vienos dažniausių priežasčių, slopinančių pasitikėjimą, todėl imama gėdytis savo šypsenos ir vengiama plačiai šypsotis. „Šypsenos akademijos“ komanda supranta, kaip svarbu yra galėti išlaisvinti savo šypseną, todėl nuo 2023 metų pradžios druskininkiečiams pradėjo teikti galimybę atvykti į gyvą ortodontės konsultaciją. Lietuvoje šiuo metu ypatingai trūksta gydytojų ortodontų, todėl pacientams, norintiems ortodontinio gydymo tenka laukti ilgose eilėse. Klinika džiaugiasi nuo šiol galintys suteikti galimybę vizitui pas gydytoją ortodontą registruotis be jokių eilių!

 „Šypsenos akademijos“ komanda supranta, kaip svarbu yra galėti išlaisvinti savo šypseną, todėl nuo 2023 metų pradžios druskininkiečiams pradėjo teikti galimybę atvykti į gyvą ortodontės konsultaciją be jokių eilių.

Gydytoja ortodontė iš Ukrainos Nina Dolomanova – profesionalė, sukaupusi net 15 metų patirtį tiek vaikų, tiek suaugusiųjų ortodontiniame gydyme

„Šypsenos akademijos“ gydytoja ortodontė Nina Dolomanova. Specializacijos sritys: suaugusiųjų ir vaikų sąkandžio gydymas breketų sistemomis ir kapomis.

Šiltai „Šypsenos akademijos“ kabinete, esančiame „SPA Vilnius“, Jus pasitiks visai neseniai į klinikos komandos gretas prisijungusi nuostabi gydytoja ortodontė iš Ukrainos – Nina Dolomanova. Ji dirba ir su suaugusiais, ir su vaikais, tiek kapomis, tiek breketų sistemomis. Gydytoja laisvai kalba ukrainiečių, rusų ir anglų kalbomis bei šiuo metu mokosi kalbėti lietuviškai. Jei nekalbate anglų, ukrainiečių ar rusų kalbomis, nesijaudinkite, klinikos asistentai visuomet padės Jums susikalbėti su specialiste. Klinikos komanda džiaugiasi, galėdami ištiesti pagalbos ranką kolegei ir yra dėkingi Ninai, jog savo kompetencijomis, sukauptomis per 15 metų darbo ortodonte patirties, ji nuo šiol dalinsis su savo pacientais „Šypsenos akademijoje” ir padės pacientams rasti tinkamiausią ir labiausiai lūkesčius atitinkantį kelią tobulai lygios ir sveikos šypsenos link.

Klinikos komanda džiaugiasi, galėdami ištiesti pagalbos ranką kolegei ir yra dėkingi Ninai, jog savo kompetencijomis, sukauptomis per 15 metų darbo ortodonte patirties, ji nuo šiol dalinsis su savo pacientais „Šypsenos akademijoje“.

„Šypsenos akademijoje“ – dantų tiesinimas ne tik breketais, bet ir pačiomis inovatyviausiomis dantų tiesinimo kapomis

Nesiryžtantiems dantų tiesinti dėl nenoro dėvėti breketų sistemos, turime puikių žinių! „Šypsenos akademijoje“ taikomi ne tik klasikiniai, bet ir inovatyvūs dantų tiesinimo metodai. Vienas iš moderniausių netaisyklingos dantų padėties bei sąkandžio korekcijos būdų – dantų tiesinimas kapomis. Kapos yra itin komfortiškos, nes yra skaidrios ir išimamos, todėl ne tik atrodo itin estetiškai, bet ir nesudaro sunkumų gerai burnos higienai palaikyti. Geriausia žinia ta, kad kapos tinka ne tik lengviems ar vidutinio sunkumo atvejams, tačiau dažnai yra tinkamas dantų korekcijos būdas ir sudėtingiems atvejams.

„Šypsenos akademijoje“ taikomi ne tik klasikiniai, bet ir inovatyvūs dantų tiesinimo metodai. Vienas iš moderniausių netaisyklingos dantų padėties bei sąkandžio korekcijos būdų – dantų tiesinimas kapomis.

Pamirškite ilgas eiles ir registruokitės vizitui jau dabar – atidėliojimas reikalauja dar didesnių finansų ateityje

Jei svarstote apie ortodontinį gydymą ar manote, kad Jums toks gydymas galėtų būti reikalingas, kviečiame registruotis konsultacijai „Šypsenos akademijoje“, kol dar yra laisvų vietų, nes grafikai sparčiai pildosi. Atidėliotos sveikatos problemos ateityje gali kainuoti dar daugiau finansų ar pareikalauti sudėtingesnio gydymo. Registruotis konsultacijai galite apsilankę www.sypsenosakademija.lt arba paskambinę telefonu +370 658 50 252. „Šypsenos akademija“ Druskininkuose yra įsikūrusi adresu K. Dineikos g. 1, SPA Vilnius Druskininkai.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai