Šeštadienis, 7 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosPareigingi ir nelabai pareigingi rajono tarybos nariai

Pareigingi ir nelabai pareigingi rajono tarybos nariai

Vietos savivaldos įstatymas ir Varėnos rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentas varėniškių išrinktąjį rajono tarybos narį įpareigoja dalyvauti savivaldybės tarybos bei atitinkamo komiteto posėdžiuose; o kaipgi į aukščiausiąją mūsų rajono valdžią rinkėjų deleguoti politikai vykdė šią savo pareigą?..

Trumpai priminsime, kad Varėnos rajono savivaldybės tarybą sudaro 25 įstatymų nustatyta tvarka demokratiškai išrinkti politikai. Taip pat yra įsteigti penki tarybos komitetai: Biudžeto ir finansų, Švietimo ir kultūros, Teritorinio vystymo ir kaimo reikalų, Sveikatos ir socialinių reikalų bei Kontrolės. Kiekviename komitete dirba po 6-is tarybos narius, Kontrolės komitete – 5.

Pirmąjį šių metų ketvirtį, tai yra sausio, vasario ir kovo mėnesiais, įvyko 13-ka komitetų ir 3 tarybos posėdžiai. Lankomumo ataskaitoje matyti, kad daugiausia posėdžių (po 5-is) praleido Virginijus Bučinskas ir Rytis Amšiejus.

Toliau rikiuotųsi Kęstutis Budėnas, neatėjęs į 4-is posėdžius, 3-is posėdžius praleido Gintautas Kanauka, tuo tarpu po 2 posėdžius praleido Virginijus Varanavičius ir Marius Krakauskas, po 1 – Danutė Karalevičienė, Rasa Kačiurinienė, Michailas Golubevas ir Povilas Saulevičius.

Pareigingiausiai pirmuosius tris šių metų mėnesius posėdžius lankė toje pačioje savivaldybėje dirbantys rajono meras Algis Kašėta ir jo pavaduotojas Giedrius Samulevičius. taip pat nė vieno posėdžio nepraleido Valdas Kukulskis, Audrius Saulynas, Jaunius Grikšas, Rasa Tamulienė, Saulius Ivanauskas, Marijonas Čapkovskis, Ąžuolas Kuprys, Algis Miškinis, Angelė Malinovskienė, Virginija Druskinienė, Daiva Tamulevičienė, Vidas Mikalauskas ir Martynas Katelynas.

Antrajį šių metų ketvirtį (balandžio, gegužės ir birželio mėnesiais) įvyko 6 komitetų ir 2 tarybos posėdžiai. Juose dalyvavo daugiau ar mažiau visi tarybos nariai, tik išsiskiria V. Bučinskas, praleidęs 3-is posėdžius. Po 2 kartus į posėdžius neatėjo G. Kanauka, Ą. Kuprys ir M. Krakauskas, po 1 komiteto posėdį praleido mero pavaduotojas G. Samulevičius, taip pat D. Tamulevičienė, V. Druskinienė, A. Miškinis, A. Saulynas ir V. Kukulskis.

Trečiąjį šių metų ketvirtį (liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais) įvyko 10 komitetų bei 2 tarybos posėdžiai. 4-iuose iš jų vėlgi nedalyvavo V. Bučinskas, 3-is sykius – M. Krakauskas, 2-juose posėdžiuose nebuvo prieš tai uoliai juos lankiusio mero pavaduotojo G. Samulevičiaus. Po 1 posėdį praleido V. Kukulskis, A. Saulynas, G. Kanauka, S. Ivanauskas, D. Karalevičienė, R. Kačiurinienė, P. Saulevičius, A. Miškinis, V. Druskinienė ir D. Tamulevičienė.

Susumuoti rezultatai rodo, kad dažniausiai posėdžiuose nepasirodydavo V. Bučinskas, iš viso šiemet praleidęs net 12 posėdžių. Su „Merkio kraštu“ kalbėjęs politikas aiškino, kad tam turėjo pateisinamų priežasčių – dėl ligos bei dėl pamaininio darbo šalia Vilniaus įsikūrusioje UAB „Gealan Baltic“.

Evelina Kuliešė

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai