Sekmadienis, 22 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosPrivažiuoti sudėtinga – konteineriai bus ištuštinti vėliau

Privažiuoti sudėtinga – konteineriai bus ištuštinti vėliau

Sudėtingos eismo sąlygos kaskart tampa didžiuliu iššūkiu atliekų vežėjams. Nenuvalytais, slidžiais, apsnigtais keliais važiuojant ištuštinti konteinerių, neišvengiama eismo įvykių, nuostolių, rizikuojama žmonių saugumu.

„Pastarosiomis dienomis sningant ir pustant mums tenka dirbti ekstremaliomis sąlygomis. Ne tik siauri keliai kaimiškose vietose, bet ir pagrindiniai keliai daug kur nenuvalyti. Atliekas surenkantiems sunkvežimiams slidžiais keliais sudėtinga išsukti, o nuslydus nuo kelio – neįmanoma prisišaukti kelių priežiūros tarnybų pagalbos“, – pasakojo Janis Laurinaitis, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Transporto ir konteinerių eksploatavimo padalinio vadovas.

Ketvirtadienį ilgai teko ieškoti pagalbos, prireikus ištraukti nuo kelio nuslydusį atliekas surenkantį automobilį Lazdijų rajone. Daug sudėtingų situacijų būna miestuose, kur prie konteinerių tenka važiuoti slidžiomis gatvėmis manevruojant tarp sustatytų automobilių.

Siekiant išvengti nemalonių incidentų, penktadienį ARATC padalinio vairuotojai tuštinti konteinerių išvažiavo ne šeštą valandą ryto, kaip įprastai, o pora valandų vėliau.

„Laukėme tikėdamiesi, kad bent pagrindiniai keliai bus pavalyti. Taip pat nusprendėme šiomis dienomis, esant sudėtingoms eismo sąlygoms, tuštinti tik konteinerius, prie kurių yra saugus privažiavimas, nuvalytas kelias. Dėl konteinerių, kuriuos dėl slidaus, nenuvalyto kelio pasiekti sudėtinga, prašome kantrybės ir supratimo – jie bus ištuštinti, kai privažiavimas prie jų bus saugus“, – patikino J. Laurinaitis.

Anot jo, atliekų tvarkytojai dirba įprastu režimu, bet darbo tempą diktuoja oro sąlygos ir kelių priežiūros tarnybos.  

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai