Šeštadienis, 27 sausio, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosŠeimos konfliktas baigėsi tragedija

Šeimos konfliktas baigėsi tragedija

Prieš Naujuosius metus policijos pareigūnai skubėjo į Raitininkų kaimą – įkaušęs vyras iki sąmonės netekimo sumušė savo žmoną, o vėliau, sužinojęs, kad dėl patirtų sužalojimų jo mylimoji paniro į komą, įtariama, nusišovė…

Rado leisgyvę moterį, vėliau – negyvą vyrą
Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) paskelbė, kad gruodžio 30 dieną maždaug 1 valandą nakties Varėnos rajono Raitininkų kaime neblaivus 52 metų amžiaus vyras smurtavo prieš savo 43 metų amžiaus žmoną. Smurtautojui nustatytas vidutinis – 1,68 promilės – girtumas, jis buvo sulaikytas ir uždarytas į Alytaus ilgalaikio sulaikymo patalpą. Sutuoktinio sumuštai moteriai buvo diagnozuota koma, todėl medikai ją skubiai išvežė į Kauno klinikas.
Policijos skelbiamais duomenimis, po dviejų dienų, sausio 1-ąją apie 18 valandą 30 minučių tame pačiame kaime, savuose namuose, buvo rastas to paties 52 metų amžiaus negyvo vyro kūnas, o šalia jo –  neteisėtai laikytas šautuvas. Įtariama, kad vyras mirtinai susižalojo pats. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kaip paaiškėjo, šiedu įvykiai yra susiję.
Nukentėjo ir policijos pareigūnas
Iš patikimų šaltinių „Merkio kraštas“ sužinojo, kad gruodžio 30-osios naktį policijai paskambinęs vyras pranešė apie tariamą jo žmonos dingimą. Esą tą vakarą jiedu dalyvavo šventiniame vakarėlyje Alytaus rajone. Vyras teigė į namus Raitininkų kaime grįžęs pirmasis ir paskui nebegalėjęs prisiskambinti sutuoktinei.
Tikrindami gautą informaciją policijos pareigūnai nuvažiavo į vyro nupasakotą vietą, tačiau neradę mįslingai dingusios moters, nuvyko į pranešėjo namus. Lauke lakstė du dideli šunys, todėl buvo paprašyta juos uždaryti, tačiau pareigūnų prašymų vyras nepaisė. Užėjus į agresyvių keturkojų saugomą teritoriją, vienas jų užpuolė policininką, kuriam nustatytos trys kąstinės žaizdos užpakalinėje kūno dalyje.
Apžiūrėję kiemą pareigūnai aptiko ir neva dingusią moterį su žaizdomis galvoje, ji gulėjo ant žemės be sąmonės. Atskubėję medikai nukentėjusiąją pirmiausia išvežė į Alytaus ligoninę, po to – į Kauno klinikas. Dėl patirtų sužalojimų moteris paniro į komą. Kaip praėjusį antradienį popiet patvirtino Alytaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, sužalotos moters būklė stabili. Tuo tarpu Kauno klinikų atstovai situacijos kol kas nekomentuoja.
Neblaivus moters sutuoktinis buvo sulaikytas, nors iš pradžių tam įnirtingai priešinosi. Vėliau per apklausą jis pareigūnams prisipažino, kad sumušė savo žmoną apimtas pavydo, kaltino ją asmeniniais dalykais. „Merkio krašto“ šaltinių žiniomis, jau nelaimės išvakarėse įvykusio vakarėlio metu tarp judviejų greičiausiai įsiplieskė konfliktas.
Su šių eilučių autore bendravę žmonės pasakojo, kad parą praleidęs areštinėje, smurtautojas buvo paleistas namo. Sugrįžęs vyras ėjo per kaimynus ir klausinėjo apie žmonos būklę. Nuo tos dienos jis viešumoje daugiau nesirodė, neatsiliepė ir telefonu, todėl iškart po Naujųjų metų, sausio 1-ąją, kaimynai nusprendė patikrinti ir, užsukę į vyro namus, rado jį nebegyvą. Spėjama, kad prieš žmoną smurtavęs sutuoktinis iš gyvenimo pasitraukė pats, nes atvykę pareigūnai šalia jo kūno rado šaunamąjį ginklą.
Dvylikamete dukra pasirūpino specialistai
Alytaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėjos K. Janulevičienės teigimu, apie neva dingusią žmoną pranešęs sutuoktinis klaidino pareigūnus, nes poros gyvenamoji vieta yra gana nuošalioje vietoje. Raitininkų kaimas yra išsidėstęs tiek Alytaus (Raitininkų seniūnija), tiek Varėnos (Merkinės seniūnija) rajonuose.
Teisėsaugininkai šiuo metu aiškinasi galimo smurto prieš moterį ir įtariamos savižudybės aplinkybes. Vyrui taip pat būtų tekę atsakyti ir už pasipriešinimą policijai. Pasak policijos atstovės, tragišką naktį sutuoktinių namuose buvo ir jų 2012 metais gimusi dukrelė, todėl buvo iškviesti Vaiko teisių apsaugos specialistai, kurie išvežė mažametę į saugią aplinką.
„Merkio krašto“ pakalbintas Merkinės seniūnas Gintautas Tebėra sakė pažinojęs sutuoktinius. „Dovilė – tarsi bendruomenės šviesulys, labai bendruomeniška ir aktyvi, o Robertas – santūresnis ir uždaresnis žmogus“, – pasakojo G. Tebėra. Moteris priklauso Raitininkų kaimo bendruomenės valdybai.
Evelina Kuliešė

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai