Penktadienis, 6 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosSenojoje Varėnoje atidarytas Verslumo ugdymo centras

Senojoje Varėnoje atidarytas Verslumo ugdymo centras

Praėjusį šeštadienį gausioje kviestinių svečių ir kitų smalsuolių apsuptyje duris oficialiai atvėrė Verslumo ugdymo centras Senojoje Varėnoje; atidarymo proga vietiniai prekeiviai siūlė paskanauti net karštos baravykų sriubos…

Varėnos rajono savivaldybės administracijai įgyvendinus tarptautinį projektą „Verslo tiltai: išdrįsk žengti pirmą žingsnį“, prie Senosios Varėnos žiedinės sankryžos iškilo palyginti nedidelis, bet išvaizdus pastatas su panoraminiais langais. Tai – Verslumo ugdymo centras, praėjusį šeštadienį pritraukęs nemažai smalsių akių, mat, be varėniškių ir kitų kviestinių svečių, į naujojo centro atidarymą užsuko netgi atsitiktinai pro šalį važiavę žmonės.
Verslumo ugdymo centro darbuotoja Daiva Kosinskaitė visiems trumpai pristatė, kad čia bus prekiaujama vietos produkcija, vyks verslumo ugdymo mokymai ir praktiniai užsiėmimai, teikiamos turizmo informavimo paslaugos bei daug kitų veiklų. Šiame centre kartu su D. Kosinskaite dirbs ir žinomas rajono verslininkas, sūrininkas Valdas Kavaliauskas. Užsukti į Verslumo ugdymo centrą bus galima antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 valandos, penktadieniais – nuo 8 iki 19 valandos, o šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 10 iki 19 valandos.
Po rajono mero Algio Kašėtos, Seimo nario Juozo Baublio ir Varėnos krašto turizmo asociacijos vadovės Linos Čersniauskienės išsakytų linkėjimų bei sveikinimo žodžių, grojant akordeonininkui Nerijui Bakulai, perkirpta simbolinė atidarymo juostelė.
Apie naujojo pastato erdvę puošiančią Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos mokinių diplominių darbų parodą „Gamtos ritmu“ papasakojo šios mokyklos direktoriaus pavaduotoja, menotyrininkė Dalia Šemeškienė-Kleponytė, o centro prieigose veikė vietinių prekeivių turgelis, sulaukęs ypač didelio lankytojų susidomėjimo.
Naminės duonos ir karvės pieno sūrių siūlė Lina Kairytė iš Dargužių „Sūrininkų namų“, rankų darbo kepinių atvežė Lionė Trukanavičienė ir Ramunė Baškauskaitė iš Marcinkonių, taip pat prekiauta medumi ir jo produktais iš Ryčio Amšiejaus ir Juozo Valūno bitynų, šeimos ūkis „Rūtų daržas“ prekystalį nuklojo džiovintomis ir šviežiomis daržovėmis, vaisiais bei sultimis. Turgelyje puikavosi Gintos Novikevičienės sūriai, gira ir kiaušiniai, „Pilnų namų bendruomenė“ iš Panaros lankytojus iš tolo viliojo kvapniomis žolelėmis ir natūraliais prieskoniais, „Trys mėsininkai“ – mėsos gaminiais ir kitais maisto produktais, o kavinė „Grilis“ – karšta baravykų sriuba.
Evelina Kuliešė
Autorės nuotr.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai