Penktadienis, 6 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaVisi StraipsniaiŠventinė komedija NEPLANUOTAS PASIMATYMAS Varėnos kultūros centre

Šventinė komedija NEPLANUOTAS PASIMATYMAS Varėnos kultūros centre

Gruodžio 15 d. 18 val. – šventinė, stilinga, žaisminga, valiūkiška, šiek tiek romantiška ir labai juokinga komedija ,,Neplanuotas pasimatymas“ atvyksta į Varėnos kultūros centrą. Komedijoje vaidina puikiai pažįstami Lietuvos televizijos ir teatro aktoriai – Vitalija Mockevičiūtė, Andrius Bialobžeskis ir Ramūnas Šimukauskas.

Įsivaizduokite, kad Jūs ruošiatės eiti į šventinį vakarėlį Naujųjų metų išvakarėse, o Jus įviliojo į neplanuotą pasimatymą.

Spektaklio personažai, atrodytų, neturi nieko bendro. Jis – uždaras vienišius, Ji – trykštanti energija, besidžiaugianti gyvenimu moteris. Komedija įgauna pagreitį, kai šie du personažai susitinka švenčių išvakarėse viename bute. Ji planuoja eiti į naujametinį kaukių vakarėlį. Jis telefonu prašo trumpam užbėgti pas jį į namus, antraip grasina iššokti pro langą. Ji geraširdiškai bėga gelbėti nepažįstamojo, o Jis įvilioja ją į neplanuotą pasimatymą ir dar ketina atskleisti paslaptį, kuri apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.

Daugiau siužeto vingių neatskleisime, nors jų šioje komedijoje žiūrovams autoriai paruošė dar ne vieną. Aukščiausios kompetencijos aktorių duetas  – Vitalija Mockevičiutė ir Andrius Bialobžeskis spektaklyje meistriškai atskleidžia ne tik komedijos spalvingumą, bet ir subtiliai perteikia žmogiškųjų santykių psichologinius niuansus. Kuomet spektaklyje personažų santykiai pasiekia emocinį piką, juos sutramdo atvykęs pareigūnas, kurio vaidmenį šarmingai atlieka – aktorius – Ramūnas Šimukauskas. Sėkmingam komedijos ritmui ir vaidybinių pustonių paieškai talentingai diriguoja režisierius Ričardas Vitkaitis.

Bilietus į komediją ,,Neplanuotas pasimatymas“ galima įsigyti Varėnos kultūros centre ir www.bilietai.lt kasoje.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai