Ketvirtadienis, 12 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosTarybos komitetams opozicijos pasiūlyti pirmininkai patiko

Tarybos komitetams opozicijos pasiūlyti pirmininkai patiko

Visi keturi rajono tarybos komitetai balsų dauguma jau pritarė dar vieno būsimojo Kontrolės komiteto, taip pat būsimųjų Antikorupcijos ir Etikos komisijų sudėtims, kurioms pirmininkautų tarybos opozicijos deleguoti atstovai; o rajono taryba gegužės 30-ąją vyksiančiame posėdyje šiais klausimais turėtų priimti sprendimus…

Gegužės 23d. „Merkio krašto“ straipsnyje „Opozicija pasigedo lygybės“ paminėjome rajono tarybos opozicijos gegužės 4 d. posėdyje pagarsintą pareiškimą, kad į būsimąjį Kontrolės komitetą ji deleguoja ir siūlo paskirti šio komiteto pirmininku Martyną Katelyną, į Antikorupcijos komisiją – Angelę Malinovskienę, į Etikos komisiją – Daivą Tamulevičienę.
Deleguoti savo atstovus į Kontrolės komiteto bei Antikorupcijos ir Etikos komisijų pirmininkų postus yra rajono tarybos opozicijos prerogatyva.


Gegužės 24-ąją ir 25-ąją posėdžiavę jau anksčiau suformuoti keturi tarybos komitetai (Biudžeto ir finansų, Švietimo ir kultūros reikalų, Teritorinio vystymo ir kaimo reikalų bei Sveikatos ir socialinių reikalų, o kas juos sudaro, rašėme tame pačiame str. „Opozicija pasigedo lygybės“) balsų dauguma pritarė tiek Kontrolės komiteto bei Antikorupcijos ir Etikos komisijų sudėčiai, tiek opozicijos atitinkamai siūlomoms M. Katelyno, A. Malinovskienės ir D. Tamulevičienės kandidatūroms į tų naujų savivaldybės institucijų pirmininkus. Į komitetų nariams iškilusius, bet neatsakytus klausimus sprendimų projektus pristatinėję savivaldybės specialistai pažadėjo atsakyti per šios dienos rajono tarybos posėdį ar dar anksčiau.


Komitetuose taip pat pritarta tarybos valdančiosios daugumos pasiūlytai Danguolės Miškinienės kandidatūrai į Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojo pareigas.
Tuo tarpu Antikorupcijos ir Etikos komisijų pirmininkų pavaduotojus turės išsirinkti jau patys tų komisijų nariai šiandien numatyto rajono tarybos posėdžio metu.

Mūsų inf.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai