Penktadienis, 6 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaVisi StraipsniaiTOP 3 Nokia telefonų modeliai

TOP 3 Nokia telefonų modeliai

Nokia prekės ženklas puikiai žinomas jau labai seniai. Tikriausiai dažnas dar prisimena garsiuosius ir vėliau naujai atgimusius Nokia 3310 telefonus. Šio prekės ženklo aparatai naudotojų dar vis mėgiami. Tad jei domina https://www.bite.lt/nokia-telefonai, pateikiame tris pirkėjų itin mėgiamus ir labai dažnai pasirenkamus variantus. Galbūt kažkuris modelis sužavės ir Jus.

Išmanusis Nokia C20 telefonas

Prie šio modelio privalumų minimas 6.52“ HD+ ekranas, subtilus, tačiau tvarkingas dizainas, bet drauge akcentuojama, jog šis telefonas neturi pirštų antspaudų jutiklių. Šioje telefonų serijoje idealiai atsispindi suomių vertybės – tvarumas, meilė ir pasitikėjimas. Nors šio modelio dizaino tikrai nepavadintum įmantriu, simpatijas neabejotinai pelno jo paprastumas ir darna. Tačiau tai nestebina, turint omenyje, kad jį kūrė skandinavai. Naudodamiesi šiuo telefonu vartotojai nuolat džiaugsis patikima jo apsauga, nepriekaištinga veikla bei operatyvumu.

Išmanusis Nokia 6.2 telefonas

Jums patiks 6.3“ įstrižainės ekranas, puikią nuotraukų kokybę užtikrinanti triguba kamera, patogi „Android“ versija, o taip pat ir greitai įkraunama bei tikrai ilgai laikanti baterija. Dažnas žinome, jog išmanieji telefonai paprastai kraunami kartą per parą ar net dažniau, o šio modelio telefoną krausite maždaug kas dvi paras.

Šio telefono kamera leis fiksuoti aukštos kokybės, plataus kampo nuotraukas. Korpusui naudojamos medžiagos yra lengvos, bet drauge ir atsparios bei patikimos.

Išmanusis Nokia 7.2 telefonas

Šis modelis patiks dėl gana didelio 6.3“ įstrižainės ekrano, puikiomis nuotraukomis džiaugtis leidžiančios trigubos kameros su specialia optika. Užfiksuosite smulkiausius elementus! Net 48 MP pagrindinis objektyvas, 5 MP gylio jutiklis bei 8 MP labai plataus kampo objektyvas – tai garantuos  itin kokybišką akimirkų įamžinimą. Sparčiai besikraunančios ir gana ilgai laikančios baterijos bei labai patogios ir lengvai valdomos Android sistemos. Šis modelis patiks vertinantiems solidų dizainą.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai