Šeštadienis, 7 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaVisi StraipsniaiTurto vertinimas Dzūkijoje

Turto vertinimas Dzūkijoje

Nekilnojamojo turto vertinimas dažniausiai atliekamas nekilnojamojo turto pirkėjui imant paskolą iš banko. Dažnai užsakomas retrospektyvinis turto vertinimas norint susimažinti arba visai nemokėti gyventojų pajamų mokesčio, parduodant 10 metų neišlaikyto nekilnojamojo turto. Mūsų turto vertintojas Alytuje, puikiai išmano dzūkijos krašto NT rinką ir gali atlikti vertinimą bankui, kredito unijai, nustatyti pardavimo kainą, atlikti retrospektyvinį turto vertinimą. Vertinimus atlieka išskirtinai Alytaus, Druskininkų ir Varėnos rajone.

Turto vertinimas nustatant pardavimo kainą

Nekilnojamojo turto vertinimas yra sudėtingas procesas, paprastam žmogeliui įsivertinti NT yra gana sudėtinga. Dažnai būsto savininkas norėdamas parduoti savo butą, namą ar kitą nekilnojamąjį turtą, pasižiūri keletą skelbimų iš internetinių skelbimų svetainių ir įsivertina būstą pats. Dažnu atveju, toks vertinimo metodas yra netikslus, toks objektas pardavinėjamas metus ar ilgiau. O taip yra, nes savininkas neteisingai nusistato turto vertę. Dėl to geriau nepagailėti pora šimtų eurų ir išsikviesti ekspertą, kuris teisingai įvertins jūsų objekto kainą. Taip greičiau parduosite būstą ir sutaupysite laiką nereikalingoms apžiūroms, gaišdami savo brangų laiką.

Nekilnojamojo turto vertinimas bankams, kredito unijoms

Mūsų nekilnojamojo turto kvalifikacinį turto vertintojo pažymėjimą turintis specialistas kokybiškai ir greitai atliks Jūsų turto individualų vertės nustatymą. Lietuvos Respublikos audito, apskaitos ir turto vertinimo instituto išduotas įmonės kvalifikacijos atestatas, leidžia verstis turto vertinimo veikla. Turto vertinimas tinka visiems Lietuvoje veikiantiems bankams ir kredito unijoms.

Turto vertinimo eiga:

  • Išsiaiškiname vertinimo tikslą, reikiamą preliminarią įvertinimo sumą, susitariame dėl turto apžiūros laiko;
  • iš kliento prieš važiuojant į vietą, turime gauti kadastro bylas, registro centro išrašą.
  • atvažiuojame į vietą, apžiūrime turtą, jį fotografuojame, surenkame visus reikalingus dokumentus ir kitą informaciją.
  • ruošiame vertinimo ataskaitą ir įteikiame ją užsakovui.

Jeigu reikia vertinimo paslaugų Varėnos, Alytaus, Druskininkų krašte, kreipkitės: 862290042

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai