Sekmadienis, 31 gruodžio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaNaujienosIš tarptautinio konkurso Paryžiuje parsivežė „Grand Prix“

Iš tarptautinio konkurso Paryžiuje parsivežė „Grand Prix“

Spalio 31 – lapkričio 4 dienomis Varėnos Jadvygos Čiurlionytės akordeonistai moksleivių atostogas turiningai praleido kelionėje į Paryžių, kur drauge su jungtiniu Kauno, Garliavos, Prienų, Alytaus, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų meno ir muzikos mokyklų akordeonistų orkestru sudalyvavo tarptautiniame festivalyje-konkurse „Paryžiaus žvaigždės 2023“ („Etoiles De Paris 2023“)…

Konkursą suorganizavo tarptautinis labdaros fondas „The ferstival bridges“ kartu su asociacija „Le Choeur des Marronniers“ (Prancūzija).
Šis jungtinis orkestras jau trečius metus įgyvendina tęstinę kvalifikacijos tobulinimo programą „Ansamblinio muzikavimo svarba jaunųjų akordeonistų ugdyme“, kartu rengia mokomąjį orkestro repertuarą, ruošia koncertines programas, dovanoja koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose. Įgyvendinant programą, stiprinamas tarpmokyklinis ir pedagogų bendradarbiavimas, ugdomos pedagogų ir mokinių dalykinės bei bendrosios kompetencijos, siekiama ansamblinio ir orkestrinio muzikavimo populiarinimo.
Spalio 31 d. lietuviai pasiekė puikų bendro darbo rezultatą – tarptautiniame festivalyje-konkurse „Paryžiaus žvaigždės 2023“ („Etoiles De Paris 2023“) instrumentinės muzikos kategorijoje pelnė aukščiausią įvertinimą. Už dideles pastangas ir gražius rezultatus padėkota mokytojai Renatai Bakulienei ir jos paruoštiems akordeonistams: Rokui Švedui, Lėjai Latvytei, Valentinui Keršiui, Gvidui Jančiauskui, taip pat jungtinio orkestro būgnininkui Mykolui Bakulai ir jo mokytojui Arkadij Gotesman.
Mūsų inf.

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai