Šeštadienis, 14 spalio, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
PradžiaVisi StraipsniaiKarjera nuo nulio baldų gamybos sektoriuje: pasirūpina ir mokymais, ir transportu į...

Karjera nuo nulio baldų gamybos sektoriuje: pasirūpina ir mokymais, ir transportu į darbą

Karjera nuo nulio baldų gamybos sektoriuje: pasirūpina ir mokymais, ir transportu į darbą

Naujo darbo ieškantys žmonės dažnai susiduria su dilema – ar galiu pretenduoti į šias pareigas, jeigu neturiu patirties? Išties patirties trūkumas būna dažna kliūtis norintiems sėkmingai įsidarbinti. Visgi gera žinia ta, kad baldų gamybos sektoriuje karjerą pradėti galima ir nuo nulio, neturint jokio žinių bagažo. O šiuolaikinės gamyklos itin rūpinasi darbuotojų gerove, todėl suplanuoja net tokias detales, kaip darbuotojų patogus atvykimas į darbą. Taigi, kaip įsidarbinti baldų gamyboje, jeigu neturite patirties?

Puikios galimybės mokytis iš kolegų

„Vilniaus baldų“ bendrovėje vyrauja nuostata, kad norėdamas, domėdamasis ir rodydamas iniciatyvą specialistas gali daug pasiekti. Pradėjus susipažinimą su baldų pramone nuo pačių pagrindų, galima pasiekti net ir karjeros aukštumų. Būtent todėl įmonė skatina naujus talentus atsiskleisti ir save išbandyti naujose srityse.

Vienas iš būdų įsilieti į baldų gamybos sritį yra įmonėje įsidarbinti įrenginių darbininku. Šios pareigybės yra išskirtinės tuo, kad padedant ilgamečiams darbuotojams, suteikiamos puikios galimybės iš jų mokytis ir perimti patirtį bei žinias. „Vilniaus baldai“ yra išsigryninę tris vertybes: komanda, atsakomybė ir profesionalumas. Taigi, komandinė dvasia yra labai svarbi visose bendrovės veiklose, o tai reiškia, kad bendraujantis, besidalijantis informacija, atsakingai žvelgiantis į darbą darbuotojas visuomet įmonėje pritaps ir galės siekti savo karjeros tikslų.

Įrenginių darbininko pareigos yra itin patrauklios žmonėms, kurie mėgsta iš anksto aiškiai suplanuotas ir pastovias užduotis bei vertina stabilumą. Šie komandos nariai atlieka supjovimo, presavimo, gręžimo, briaunavimo, apdailos, pakavimo ir kitus svarbius darbus, kurie dažnai reikalauja kruopštumo. Yra gausu pavyzdžių, kai šią darbo poziciją gamykloje pasirinkę darbuotojai, joje dirba net kelis dešimtmečius ir neplanuoja pokyčių. Tačiau, jeigu žmogus siekia karjeros, nori pakelti savo kvalifikaciją ar darbo pobūdį gamykloje – įrenginių darbininko pozicija yra tinkamas atspirties taškas, kadangi suteikia daug pamatinių žinių apie darbo procesus ir specifiką gamykloje.

Įsteigta speciali Operatorių akademija

Jau kurį laiką sėkmingai veikia „Vilniaus baldų“ iniciatyva – Operatorių akademija, kuri yra skirta norintiems tapti įrenginių operatoriais, tačiau neturintiems reikalingų žinių. Akademijos dalyvių atrankoje gali dalyvauti tiek įmonės darbuotojai, tiek asmenys, kurie anksčiau nedirbo gamybos sektoriuje. Taigi, tai yra dar viena gera galimybė pradėti karjerą baldų gamyboje nuo nulio. 

Mokymai, priklausomai nuo konkrečios darbo vietos, trunka nuo vienos savaitės iki vieno mėnesio. Prisijungusieji tampa operatoriais-mokiniais ir iš patyrusių kolegų mokosi, kaip valdyti baldų gamybos įrenginius, administruoti duomenis specialioje programoje, sekti numatytą gamybos planą ir rodiklius. „Vilniaus baldai“ skaičiuoja, kad net apie 90 procentų akademijos dalyvių ją baigia sėkmingai ir tampa operatoriais, gali darbuotis savarankiškai bei toliau tobulėti ir kilti karjeros laiptais.

Įrenginių operatoriais gali tapti tiek vyrai, tiek moterys

Bendrovėje darbai nėra skirstomi į moteriškus ar vyriškus, laikomasi nuostatos, kad yra tik profesijos, kurioms reikalingos skirtingos žinios ir įgūdžiai. Taigi, operatoriaus darbas yra tinkamas visiems žmonėms, o dalyvavimas Operatorių akademijoje padeda įsitikinti, ar šios pareigos tinka ir patinka konkrečiam žmogui.

„Iš viso įmonėje šiuo metu dirba 142 įrenginių operatoriai. Pastebime, kad šias pareigas vis dažniau nori užimti ir moterys. Labai skatiname kelti savo kvalifikaciją ir kandidatuoti į šią poziciją, kadangi ji yra tinkama visiems darbuotojams, kurie yra atsakingi, pastabūs, kruopštūs ir turintys gerą loginį mąstymą. Įrenginių operatoriai dirba su modernia įranga, o sunkaus fizinio darbo šiose pareigose tikrai nėra“, – sako Marius Kapočius, „Vilniaus baldų“ mokymų koordinatorius.

Kelionė į darbą – patogiais bendrovės autobusais

Operatorių akademijos mokymai vyksta naujose komfortiškose patalpose „Vilniaus baldų“ padalinyje Trakų rajone, Guopstų kaime. O per pertrauką komandos nariai pietauja gamykloje esančioje Maisto galerijoje, kurioje didžiąją pietų kainos dalį kompensuoja bendrovė. Šį fabriką galima patogiai pasiekti su specialiai darbuotojams organizuojamais autobusais. Šiuo metu į gamyklą Trakų rajone galima atvykti iš Vilniaus, Daugų, Varėnos, Senosios Varėnos, Vazgirdonių, Puodžių, Eišiškių. Į Vilniuje esantį bendrovės padalinį transportas yra organizuojamas iš Senosios Varėnos, Matuizų, Valkininkų, Trakų rajono, Lentvario, Širvintų, Musninkų. Maršrutų kiekis yra nuolat didinamas atsižvelgiant į tai, kokiose vietovėse gyvenantys žmonės kreipiasi dėl darbo, todėl kandidatuoti kviečiami visi norintieji.

Darbo ir karjeros galimybės „Vilniaus balduose“

ŠIUO METU IEŠKOME:

–  Įrenginių darbininkų
–  Įrenginių operatorių
–  Įrenginių operatorių-mokinių Operatorių akademijoje
–  Gamybos įrenginių priežiūros technikų-šaltkalvių
–  Elektrikų-automatikų
–  Automobilinio krautuvo vairuotojų
–  Automobilinio krautuvo vairuotojų – Pamainos vadovų
–  Sandėlio apskaitininkų
–  Gamybos komandos lyderių
–  Kokybės kontrolierių

JUMS SIŪLOME:

–  Kiekvieną mėnesį mokamą kintamą priedą prie bazinio atlyginimo
–  Galimybę į darbą ir atgal vykti bendrovės užsakytais autobusais
–  Dalinai kompensuojamą maitinimą Trakų rajone esančiame padalinyje
–  Užkandžių dienas
–  Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir įvairias sveikatinimo programas
–  Galimybes mokytis, tobulėti ir siekti karjeros

Daugiau informacijos rasite adresu www.vilniausbaldai.lt/karjera

Susidomėjusius kviečiame rašyti el. paštu: darbas@vilniausbaldai.lt arba skambinti telefonu +370 687 55955

Brangiai perka miškąspot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Naujausi komentarai